г. Запорожье, ул. Кривая Бухта, 2
Пн - Сб: с 9:00 до 18:00 Вс: выходной
Наш курс:
USD - 26.6
096 090-04-00

Мотоцикл Geon Stinger 250

66 473 грн.

Поступление 20 октября
  • Производитель: Geon
  • Код товара: Мотоцикл Geon Stinger 250

Тип двигателя 1-цилиндр, 4-х тактный, DOHC, с баланс-валом, Объем, см3 250, Система пуска Электростартер, Система питания Карбюратор, Мощность, л.с. 24,5 л.с при 8000 об., Трансмиссия 6-ти ступенчатая механическая, Привод Цепь, 530,

Бесплатно


Бесплатно*


Доставка Новой почтой

от 3500 грн


Доставка Деливери

от 1500 грн


* Бесплатно для мотоциклов стоимостью от 50000 грн

Одна із найцікавіших моделей останніх років не тільки в ассортименті Geon, але взагалі на теренах українського мото ринку вже дуже скоро надійде в наявність.

Це ультрасучасний стрітбайк збільшених розмірів і він за габаритами значно перевищує молодшого брата - модель CR6z

Geon Stinger 250 – це повнорозмірний, «крупно-габаритний» і підходить навіть для людей видатних розмірів. Такий собі среднекубатурний «гіпер-Нейкед». Хоча і для райдера невисокого зросту Geon Stinger теж підійде. Тому що Geon Stinger - це стрітбайк і посадка у нього не висока, а ергономіка класична.

Ви хотіли великий стріт - ось Вам великий стріт.

Це ультрасучасний стрітбайк збільшених розмірів і він за габаритами значно перевищує молодшого брата - модель CR6z

За розміром цей мотоцикл можна порівняти з популярним стрітом від Benelli TNT300 або його оновленою ​​версією 302s.

Тобто Geon Stinger 250 - повнорозмірний, «крупно-габаритний» і підходить навіть для людей видатних розмірів. Такий собі среднекубатурний «гіпер-Нейкед». Хоча і для райдера невисокого зросту Geon Stinger теж підійде. Тому що Geon Stinger - це стрітбайк і посадка у нього не висока, а ергономіка класична.

Дизайн у нього намальований в дуже сучасному гранчастій стилі з чіткими лініями і в міру агресивним виразом фари.

 

Двигун і охолодження

Головна фішка цього мотоцикла - це двигун - він унікальний і дуже технологічний.

Двигун має повних 249 кубів. За своєю потужністю мотоцикл Geon Stinger значно перевершує більшість 250-ок з масляним охолодженням, при цьому володіє легкою вагою. Це надає мотоциклу неймовірну керованість і збалансованість.

Розроблені за сучасними технологіями конструкції головки блоку циліндрів, поршня, шатуна, колінчастого вала значно знижують вібрацію і шум двигуна. Полегшений механізм головки блоку циліндрів значно покращує характеристики прискорення.

Двигун перероблений грунтуючись на концепції високої продуктивності, економії палива та довговічності. Витрати палива на 100 км складає всього 2,8-3 літри.

Екологічні норми двигуна відповідають високим стандартам, завдяки подвійному верхньому розподільного валу з чотирма клапанами і сучасному карбюратора з плоским дроселем, які значно покращують характеристики двигуна в цілому.

Двигун Stinger 250 використовує технологію цілісно алюмінієвого циліндра без гільзи, яка забезпечує рівномірне теплове розширення матеріалу між стінкою циліндра і поршнем, тим самим усуваючи шум поршня об стінку циліндра. А тонка стінка циліндра підвищує ефективність відведення тепла. Двигун працює дуже тихо і м'яко.

Плюс до всього є і такі фішки, як вбудований баланс-вал, зовнішній масляний фільтр двигуна, повітряний фільтр з низьким опором.

Система змазки

У цьому двигуні використовується режим канальної змаски під тиском, при якому через масляний насос під високим тиском подається масло на ті області, які повинні бути змащені, завдяки унікальній конструкції подвійного масляного насоса. Після цього гаряче мастило в двигуні закачується в раму для зовнішньої тепловіддачі, що в значній мірі знижує температуру двигуна і продовжує термін служби двигуна.

Переваги сухого картера

Ходовий опір компонентів дуже низький, так як в коробці передач двигуна Geon Stinger відсутня масляна ванна. Це значно покращує розгінні характеристики - конструкція "сухого картера". У той час як компоненти, що працюють усередині звичайної коробки передач двигуна, занурені в масляну ванну двигуна зустрічають додатковий опір в'язкого масла. І це значно впливає на витрату і розгінні характеристики двигуна, особливо взимку.

Механізм запуску з декомпресором

Навантаження на двигун вище, коли двигун працює без редукційного клапана. При запуску двигуна з редукційним клапаном система злегка відчиняє випускний клапан, і пусковому механізму не потрібно стискати газ в циліндрі. Пускове навантаження менше, і запустити двигун легше. Переваги такого рішення: знижується пусковий опір двигуна, знижується знос деталей пускового механізму, а також зменшується енергоспоживання джерела живлення - акумуляторної батареї, і легше запустити двигун в холодному стані.

 

Система охолодження

Geon Stinger 250 має дуже прогресивну і ефективну систему масляного охолодження. Рама є частиною системи охолодження двигуна - моторне масло закачується в раму для відводу тепла. При цьому встановлено і великий радіатор масляного охолодження, який забезпечує ефективне охолодження моторного масла. Нижній обтічник двигуна черпає вгору повітря і направляє на додаткове охолодження двигуна.

 

Шасі та підвіски

Вся рама Geon Stinger 250 зварена роботом і виготовлена ​​з високоміцної сталі. Цьому приділено велику увагу. Тому що на рамі не повинно бути тріщин навіть в разі удару. Адже рама є частиною системи охолодження.

Передня вилка Stinger перевернутого типу - діаметр 37мм, хід амортизаторів 116 мм. Вилка досить потужна для цього класу мотоциклів і добре забезпечує зворотний зв'язок і керованість мотоцикла в поєднанні з ефективним демпфуванням нерівностей.

Конструкція заднього амортизатора з вбудованим газовим бачком, заповненого азотом високого тиску, прийнята для зниження температури масла; вона може забезпечити більшу відновлює демпфуючу силу під час їзди на мотоциклі на високій швидкості. Загальна конструкція орієнтована на комфорт. Амортизатор надає хороший рівень комфорту і вагомо знижує відчуття втоми під час далеких поїздок. Хід заднього амортизатора - 45мм. Має регулювання преднатяга пружини.

Задній маятник полегшений - виготовлений з високоміцного алюмінієвого сплаву за найсучаснішими технологіями. Так само відмінно впливає на керованість і комфорт на нерівностях.

 

Гальма

Гальмівні системи дискові гідравлічні. Діаметр переднього диска 300мм, ззаду 230мм. Шланги армовані. Все строго і функціонально.

 

Лако-фарбове покриття і обвіс.

Щоб уникнути знебарвлення через вплив сонця деталі фарбуються за спеціальною прогресивної технології. Спеціально розроблена для цієї моделі фарба набагато більш стійка до впливу агресивних чинників, і розпорошується роботами в герметичному середовищі.

Установка пластикового обвісу виконана за технологією без застосування гвинтових з'єднань що забезпечує кращу цілісність і щільність. Монтажні зазори декоративних деталей складають менше 0,5 мм. Передумовою такого результату, яке навіть рідко зустрічається в автомобільній промисловості, є те, що величина деформації рами після зварювання практично дорівнює нулю, знову ж завдяки найсучаснішій технології.

 

Диски і покришки

Безпружинні маси Geon Stinger 250 значно знижені за рахунок порожніх дисків з алюмінієвого сплаву, що поліпшує характеристики розгону на старті і позитивно впливає на керованість і проходження нерівностей.

Як передні, так і задні шини - радіальні з топовим компаундом - з гарним зчепленням з дорогою і Антідеформаціонний характеристиками. Широкі шини - важливий атрибут хорошого стріту. Ззаду встановлена ​​досить широка для цього класу 150ка з профілем 55. На асфальті зацепа буде вдосталь.

 

Ергономіка і комфорт

Положення водія на Geon Stinger під час їзди на мотоциклі робить далекі поїздки більш комфортними завдяки класичній посадці з прямо спиною і розслабленими руками. У разі нерівностей положення дозволяє швидко перенести вагу (підвестися) на ноги, завдяки класичному розташуванню підніжок водія.

При активному маневруванні Geon Stinger надає багато простору для переміщення завдяки великому сидіння - як в довжину, так і в ширину.

М'яка губка сидушки виготовляється за спеціальною технологією спінювання - забезпечує більш високий комфорт і найбільш гармонійно поєднується з формою бака для максимальної зручності посадки водія. А так же набагато довше зберігає свої властивості поглинання вібрацій або ударів. Вся концепція дизайну, орієнтована на комфорт водія.

Кермо встановлений через вібро поглинають внутрішні сердечники, які значно знижують передачу вібрації на руки водія при русі мотоцикла. Гумові накладки підніжок з повітряним сердечником аналогічно використовуються для блокування передачі вібрації на стопи.

Дзеркала Stinger 250 надають дуже хорошу оглядовість і легко регулюються і надійно фіксуються завдяки спеціальним зручним поворотним шарнірам.

Інтелектуальна цифрова панель приладів. Цифровий світлодіодний дисплей чіткий і простий для читання, на ньому відображається вся необхідна інформація. Легко і інтуїтивно читається з першого погляду. Панель має пилу і водонепроникна.

Протиугінний замок з інтегрованою конструкцією відкриває і закриває кришку бензобака і кришку протиугінного замка, а також управляє головним замком, замком сидіння і вимикачем запалювання, що дуже зручно для використання.

Geon Stinger 250 має відмінну маневреність, що дозволяє швидко і без зусиль долати міські затори і т.п. Невелика вага 144 кг робить його простим у зверненні. Ось вже на якому мотоциклі можна реально кайфанути від керованості!

Інші плюшки

Фара Geon Stinger 250 повністю світлодіодна, як і вся світлотехніка. Діодна світлотехніка знижує навантаження на акумуляторну батарею і забезпечує високу єффектівность освітлення в темряві. Фара має набагато більшою ефективністю освітлення в порівнянні з традиційними лампами і збільшує свою перевагу після тривалого використання, так як служить і зберігає високу ефективність набагато довше. У базовій комплектації встановлений гелевий акумулятор.

Обсяг паливного бака Geon Stinger становить 13 літрів. Повністю автоматизована роботизована зварювання в поєднанні з технологією зварювання плавленням з низьким розбризкуванням, яка не тільки виключає зварювальну деформацію, але і робить внутрішню частину чистого, без шлаку. Бензобак виготовлений з двошарового оцинкованого листа, щоб запобігти корозії. Не забувайте, що таке рішення може бути рятівним для паливної системи і для двигуна в умовах тривалої експлуатації.

Слайдер ланцюга - зносостійкий і міцний, добре запобігає можливому шум від ланцюга.

Встановлено вбудований внутрішній бризговики і кришка ланцюга для кращого захисту водія і мотоцикла від бруду.

Глушник виготовлений з нержавіючої сталі. Ефективно доповнює картину продуктивності двигуна. Жар від глушника надійно ізольований тепловим екраном, який виразно захистить Вас і вашого пасажира від непотрібного спека.

Максимальна швидкість Geon Stinger 250 становить близько 145 км/ч, що означає пріблізітульную крейсерську швидкість по шосе близько 120 км/ч з оборотами близько 8000 об/хв,

Крім двигуна, головна фішка цієї моделі є - загальний рівень виконання, який хочеться назвати не інакше як high-performance! Якщо Вам дати цей мотоцикл з зав'язаними очима то ви 100% переплутати його з ким-небудь з чудовою японської четвірки.

Тепер ваша черга спробувати і переконається!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Geon Stinger 250R
ДвигунDOHC 1 цил., 4-клап., с баланс. валом, 
Охолодженняповітряно-мастильне
Робочий об'єм (см3)249 (73 x 59.5) 
Макс. потужність (к.с /при об/хв)24,5 / 8000
Макс. обертаючий момент
(Нм /при об/хв)
23 / 6500
Ступінь стиснення10.4:1

Характеристики Мотоцикл Geon Stinger 250

Двигатель
Тип двигателя 1-цилиндр, 4-х тактный, DOHC, с баланс-валом
Объем, см3 250
Система пуска Электростартер
Система питания Карбюратор
Мощность, л.с. 24,5 л.с при 8000 об.
Ходовая часть
Трансмиссия 6-ти ступенчатая механическая
Привод Цепь, 530
Передняя подвеска Телескопическая вилка перевернутого типа
Задняя подвеска Алюминиевый литой маятник, моноамортизатор
Тормозная система
Передние тормоза Дисковий, 2-х поршневой суппорт
Задние тормоза дисковый 1-поршневой суппорт
ABS нет
Шины
Передние шины 110/70R17
Задние шины 150/55R17
Габариты
База, мм 1384
Средний рейтинг:
На основании 1 отзывов
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Рейтинг