м. Запоріжжя,
вул. Крива Бухта, 2
Пон - Суб: з 9:00 до 18:00
Нед: вихідний
Наш курс:
USD - 40
096 090-04-00

Мотоцикли Benelli

Мотоцикли Benelli цікаві факти з історії старого мото-бренда

Італійська компанія Benelli вважається одним з найстаріших і шанованих виробників мотоциклів в світі. Підстава компанії припадає на 1911, а її назва - це прізвище сім'ї Бенеллі з італійського міста-порту Пезаро, розташованого на березі Адріатичного моря. Сім'я Бенеллі на чолі з матір'ю і шістьма синами: Джузеппе, Джованні, Філіппо, Франческо, Домініко і Антоніо останні кошти відкрили виробничий цех щоб забезпечити себе роботою і прогодуватися. Наймолодшому брату на момент відкриття цеху було 9 років, найстаршому 22 роки, а їх колективною мрією було виробляти мотоцикли.


У цеху юнаки почали ремонтувати техніку і виробляти деякі запчастини, а через вісім років вони вже зробили свій перший двигун для установки на велосипед. Ще через два роки з'явився перший повноцінний мотоцикл Benelli - Velomotore, який оснастили двотактним двигуном об'ємом 98 кубічних см. У зв'язку з комерційним успіхом, стриманою цінової політики і супутньому збільшення виробництва в 1932 році брати вирішили розширити завод в приміщенні пілорами Моланорі і в 1934 році Benelli випустила ще два гоночних мотоцикла: 250 і 500сс.


Після війни виробництво мотоциклів братів Бенеллі було повністю зруйновано але їх особистими зусиллями вдалося реорганізувати втрачені потужності. Так, в 1951 випускається широка лінійка легких і важких мотоциклів, які завдяки придатній ціни легко конкурували з іншими мотоциклетними марками. У 1962 році Benelli купує марку Motobi, що збільшило виробничі потужності і кількість співробітників і в 1969 році випускається популярна в США і Англії модель Benelli Tornado 650, яка відрізнялася поєднанням динамічних характеристик, надійності і максимальною швидкістю до 200 км на годину.


Але в кінці шістдесятих років Benelli довелося жорстко конкурувати з іншими мото-брендами з Японії, що негативно відбилося на продажах. Як наслідок, почалися фінансові кризи і продаж активів компанії більш впливовим і багатопрофільним корпораціям, що відбилося і на перепрофілювання Benelli на виробництві скутерів.


Сьогодні виробництво бренду Benelli зосереджено в КНР під управлінням команди італійських інженерів але завдяки європейській історії виробництва, мотоцикли Benelli конкурують на ринку і радують покупців по всьому світу.


Успіхи мотоциклів Benelli

Безперечно, що компанія Benelli внесла свій істотний внесок у розвиток світової мото-індустрії і може показати свою історію значних успіхів. Ще до війни Антоніо Бенеллі на однойменній марці мотоцикла отримував численні нагороди, а після військових подій в 1950 році брати запропонували Даріо Амброзіні взяти участь в мотогонці Гран-Прі в класі 250сс, який і завоював в ній звання чемпіона світу. Через рік компанія представила мотоцикл Leoncino ( в перекладі з італійської - маленький лев ). Він став колосально успішний і в 1953 виграв ще одну престижну італійську гонку, а світову першість для Benelli два рази поспіль отримав австралійський гонщик Кел Каррузерс на чемпіонаті світу з мотогонок.


Сучасний модельний ряд мотоциклів Benelli

Зараз компанія Бенеллі належить китайської Qianjiang Group виробляючи широкий спектр мототехніки, від скутерів до потужних дорожніх мотоциклів. Після поновлення Benelli випускає різні лінійки моделей мотоциклів: спорт байк Benelli Tornado 900, дорожня серія TNT, туристичні TRK, сучасні версії легенди Leoncino, стрітфайтери 302S і 502С. Навіть після численних криз і незважаючи на викуп китайським концерном, бренд Benelli зберіг свою самобутність. Дизайн мотоциклів здійснюється італійськими фахівцями, а технології виробництва техніки європейського рівня якості.


Інтернет магазин Мotor пропонує купити мотоцикл Benelli самих різних моделей. У нашому каталозі Ви зможете побачити актуальну ціну мотоцикла і все його технічні параметри. Ми працюємо онлайн і надаємо повну клієнтську підтримку, також Ви можете відвідати наш салон і сервісний центр в м. Запоріжжі та отримати всю необхідну інформацію і допомогу у виборі або ремонті мототехніки.